Nidec V80E12BS2A7-07 12V DC 1.5A 80X80X38mm
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
V80E12BS2A7-07
Fiyat
*148,10 TL den başlayan taksitlerle!
1.583,40 TL
Nidec  V80E12BS2A7-07
ÖZELLİKLER
ÖLÇÜLER         : 80X80X38mm
GERİLİM           : 12V DC
AMPER             : 1.5A
WATT                : 18W
KABLO SAYISI : 4
Nidec V80E12BS2A7-07 12V DC 1.5A 80X80X38mm Nidec fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneği ile Gelişen Elektromarket'te V80E12BS2A7-07