Jason Fan FJ22082MAB 225x225x80mm 220v Ac Kompakt Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
FJ22082MAB
Fiyat
*270,67 TL den başlayan taksitlerle!
2.893,80 TL
Jason Fan   FJ22082MAB
ÖZELLİKLER
ÖLÇÜLER         : 225x225x80mm
GERİLİM           : 220V AC
AMPER             : 0.29A
WATT                : 63W
KABLO SAYISI : 2
Jason Fan FJ22082MAB 225x225x80mm 220v Ac Kompakt Fan FJ22082MAB