EbmPapst W6D910-GA01-01 Çap:910mm 230VAC Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
W6D910-GA01-01
Fiyat
*5.404,36 TL den başlayan taksitlerle!
57.780,00 TL
Fan Çapı : 910mm
Üfleme Yönü : Emme
Elektrik Beslemesi : 380V
Menşei : Almanya
Devir : 915 D/D
Koruma : Tel Kafesli
EbmPapst W6D910-GA01-01 Çap:910mm 230VAC Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te W6D910-GA01-01