EbmPapst W6D800-DD01-02 Çap: 800 mm 230VAC Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
W6D800-DD01-02
Fiyat
*5.254,24 TL den başlayan taksitlerle!
56.175,00 TL
ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri
Fan Çapı : 800mm
Üfleme Yönü : Üfleme
Elektrik Beslemesi : 380V
Menşei : Almanya
Devir : 895 D/D
EbmPapst W6D800-DD01-02 Çap: 800 mm 230VAC Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te W6D800-DD01-02