EbmPapst S4E500-AM03-01 Çap:500mm 230VAC Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4E500-AM03-01
Fiyat
*1.501,21 TL den başlayan taksitlerle!
16.050,00 TL
ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri
   Nominal Akım : 3,00  A
·         Frekans : 50 Hz
·         Güç  Girişi : 680  W
·         Kapasitör : 12/450 µF / VDB
·         Maksimum Statik Basınç : 150 Pa
·         Sıcaklık : -40  ̊C……+65  ̊C
·         Ağırlık : 13,8 Kg
EbmPapst S4E500-AM03-01 Çap:500mm 230VAC Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4E500-AM03-01