EbmPapst S4D500-AM03-02 Çap:500mm 230VAC Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4D500-AM03-02
Fiyat
*1.651,33 TL den başlayan taksitlerle!
17.655,00 TL
ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleriBu Markanın Tüm Ürünleri İçin Tıklayınız.
  • S Serisi Fanlar
  • Tanım: Örgü sepet ile eksenel fan
  • Gerilim: 1 ~ 230 VAC
  • Frekans: 50 Hz (60 Hz)
  • Güç: 42 W
  • Anma: 0.19 A
  • Hız: 1400 rpm
  • Hava akımı: 1010,0 m3 / h
  • Basınç tahliye: En fazla 80 Pa
  • Çalışma sıcaklık aralığı: -25 ... +55
  • Motor modeli: M4E068-BE
  • Koruma derecesi: IP44
  • Yatak: Rulman
  • Pervane: Siyah çelik sac,
  • Konut / gövde: Lake çelik levha
  • Ses basıncı: 54.0 dB (A)
  • Onaylar: EN 60335-1, CE, CCC, GOST
  • Boyut: ø 250 mm
  • Ağırlık: 2.2 kg
EbmPapst S4D500-AM03-02 Çap:500mm 230VAC Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4D500-AM03-02