EbmPapst S4D450-AU01-02 Çap:450mm 230VAC Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4D450-AU01-02
Fiyat
*2.221,79 TL den başlayan taksitlerle!
23.754,00 TL
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
  • Fan Dizayn : Aksiyel
    Fan Devri: 900 RPM
    Fan Motoru: EBM Papst
    Fan Modeli: S4D450-AU01-02
    Voltaj: 380
    Fan Tipi: Üfleme
    Fan Çapı: 450 Mm
    Motor Gücü: 240 W
EbmPapst S4D450-AU01-02 Çap:450mm 230VAC Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4D450-AU01-02