Ebm W4D630-GH01-01 Ø630mm Aksiyel Fan (Emici)
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
W4D630-GH01-01
Fiyat
*3.152,54 TL den başlayan taksitlerle!
33.705,00 TL
Ebm Papst W4D630-GH01-01 Ø630mm Aksiyel Fan (Emici)
ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri
    • W Serisi Fanlar
    • Model: W4D630-GH01-01(V) Emiş (1,97kW)  Davlumbazlı
    • Fan Çapı: 630 mm
    • Güç: 380V
    • Debi (m3/h): 16000
    • Hız (d/dk): 1330
Ebm W4D630-GH01-01 Ø630mm Aksiyel Fan (Emici) Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te W4D630-GH01-01