Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici)
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
W4D630-GD01-01
Fiyat
*4.173,36 TL den başlayan taksitlerle!
44.619,00 TL
Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyel Fan (Emici)
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
    W Serisi Fanlar
    Model: W4D630-GD01-01(V) Emiş (2,63 kW)  Davlumbazlı
    Fan Çapı: 630 mm
    Güç: 380V
    Debi (m3/h): 20000
    Hız (d/dk): 1330
Ebm W4D630-GD01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici) Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te W4D630-GD01-01