Ebm S6D630-AM01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici)
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S6D630-AM01-01
Fiyat
*1.561,26 TL den başlayan taksitlerle!
16.692,00 TL
EBM S6D630-AM01-01 630 mm Çap, Aksiyel Fan (Emici)
VOLT : 400V
AMPER : 1.38A
WATT : 740W
DEVİR : 850
GÜRÜLTÜ : 59/60
Ebm S6D630-AM01-01 Ø630mm Aksiyal Fan (Emici) Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S6D630-AM01-01