Ebm S4D500-AE03-01 380V 500MM Emici Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4D500-AE03-01
Fiyat
*1.441,16 TL den başlayan taksitlerle!
15.408,00 TL
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
Fan Dizayn: Aksiyel
Fan Devri: 1400 RPM
Fan Motoru: EBM PAPST
Fan Modeli: S4D500-AE03-01
Voltaj: 380
Fan Tipi: Emici
Fan Çapı: 500 Mm
Motor Gücü: 820 W
Ebm S4D500-AE03-01 380V 500MM Emici Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4D500-AE03-01