Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan 48V DC W1G200-HH01-52
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
W1G200-HH01-52
Fiyat
*1.309,36 TL den başlayan taksitlerle!
13.998,81 TL
Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan
ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri
Ağırlık 2,1 kg
Motor size 74
Size 200 mm
Rotor yüzeyi Siyah boyalı
Bıçak malzemesi Çelik sac, siyah boyalı
Fan muhafazası malzemesi Döküm alüminyum
Bıçak sayısı 9
Hava akışı yönü V
Dönüş yönü Saat yönünün tersine, rotora doğru bakıldığında
Koruma derecesi IP42
Yalıtım sınıfı "B"
Nem (F) / Çevresel (H) koruma sınıfı H0 - kuru ortam
Maks. Alan sayısı izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) + 80 ° C
Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) - 40 ° C
Kurulum konumu Hiç
Yoğuşma drenaj delikleri Yok
kip S1
Motor yatağı Bilye
EMC'nin girişime karşı bağışıklığı EN 61000-6-2'ye göre (endüstriyel ortam)
EMC girişim emisyonu EN 55022'ye göre (Sınıf B)
IEC 60990'a göre temas akımı (ölçüm devresi Şekil 4, TN sistemi) <= 0,25 mA
Elektrik bağlantısı Fiş / Via terminal şeridi
Motor koruması Ters polarite ve kilitli rotor koruması
Koruma sınıfı I (koruyucu toprağın müşteri bağlantısı ile)
Standartlara uygunluk EN 60950-1
Onay CCC / CSA C22.2 No. 77 / EAC / UL 1004-1
Ebm Papst W1G200-HH01-52 Kompakt Fan 48V DC W1G200-HH01-52 Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te W1G200-HH01-52