Ebm Papst S4D350-AN08-31 350 mm 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4D350-AN08-31
Fiyat
*2.011,62 TL den başlayan taksitlerle!
21.507,00 TL
Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-31 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan
RoHS Evet
Gerilim AC 400 VAC
Hava akımı 2105 m3 / sa
Gürültü - dBA
IP Derecelendirmesi -
Rulman Top
Güç - W
Sabit basınç - mm H2O
Sonlandırma Terminal kutusu
Boyutlar 422x171 mm
Mevcut mA - mA
Hız - BGBG
Tip Eksenel
Ebm Papst S4D350-AN08-31 350 mm 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4D350-AN08-31