Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-30 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
S4D350-AN08-30
Fiyat
*2.011,62 TL den başlayan taksitlerle!
21.507,00 TL
 ebmpapst, ebm papst, fan çeşitleri Bu markanın tüm ürünlerini inceleyiniz.
Teknik Açıklama
Ağırlık 4,8 kg
Motor boyutu 74
Boyut 350 mm
Rotor yüzeyi Siyah boyalı
Bıçak malzemesi PP plastik ile püskürtülmüş presle takılmış çelik sac levha
Koruma ızgarası malzemesi Siyah plastik kaplı çelik (RAL 9005)
Bıçak sayısı 5
Hava akışı yönü V
Dönüş yönü Saat yönünün tersine, rotora doğru bakıldığında
Koruma derecesi IP44 / EN 60034-5 uyarınca kurulum ve konuma bağlı
Yalıtım sınıfı "F"
Nem (F) / Çevresel (H) koruma sınıfı H1
Maks. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) + 80 ° C
Min. izin verilen ortam sıcaklığı. motor için (taşıma / depolama) - 40 ° C
Kurulum konumu Şaft yatay veya rotor altta; istek üzerine rotor üstte
Yoğuşma drenaj delikleri Rotor tarafında
kip S1
Motor yatağı Bilye
IEC 60990'a göre temas akımı (ölçüm devresi Şekil 4, TN sistemi) <0,75 mA
kablolu Değişken
Koruma sınıfı I (koruyucu toprağın müşteri bağlantısı ile)
onay CCC / EAC
Ebm Papst 350 mm S4D350-AN08-30 1400 Devir 380 V Emici Aksiyel Fan Ebm Papst fan çeşitleri uygun fiyat ve kargo seçeneğiyle Gelişen Elektromarket'te S4D350-AN08-30